Zimna dyfuzja

W naszych rozwiązaniach w ramach aromamarketingu (czyli profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń) odchodzimy od podgrzewanych olejków, patyczków zapachowych czy sprężonych odświeżaczy w puszkach na rzecz zimnej dyfuzji.

Technologia Cold Air Diffusion – dyfuzja zimnego powietrza jest najbezpieczniejszym, najczystszym oraz najskuteczniejszym sposobem rozprowadzania wysokiej jakości olejków zapachowych. W tym procesie zamiast używania ciepła, wentylatora lub parowania, urządzenia zapachowe wykorzystują przefiltrowane powietrze, aby rozprowadzać zapachy w ultra-suchej mikro mgiełce. Dzięki temu doświadczamy pełnego zapachu, który równomiernie pokrywa aromatyzowaną przestrzeń oraz maksymalizuje powierzchnię aromatyzacji.

Technologia Cold Air Diffusion tak innowacyjna skuteczna i bezpieczna, że jej odmianę zwaną nebulizacja wykorzystuje się w lecznictwie, także dzieci.

Aromamarketing Białystok – Sprzatajacy.Guru

Jeżeli stwierdziłeś, że aromamarkting jest dla Ciebie lub masz wątpliwości lub pytania, to zwyczajnie w świecie zapraszamy do KONTAKTU. Spotkamy się przedstawimy rozwiązania i pomyślimy jak rozwinąć twój biznes.